Pek çok ortamda havayı kirleten birbirinden farklı etmenler oluşabilmektedir. Bu etmenlerin ortamdan uzaklaştırılması ve yerine temiz havanın sirküle edilebilmesi amacı ile havalandırma sistemleri kurulmaktadır. Havalandırma sistemlerinin çalışma prensibi ise kurulan havalandırma sistemi çeşidine bağlı olarak değişiklik gösterir.

En küçük mekan olan evlerimizden ofislere, lokantalardan ticari mutfaklara, otopark, alışveriş merkezi ya da endüstriyel üretim yapan tesislere kadar her ortamda çeşitli hava kirleticileri mevcuttur. Hava kirleticileri kötü kokular, toz, gaz, korona virüs ya da çeşitli kimyasallar olabilmektedir.

Bu hava kirleticilerin ise ortamdan hızlı bir şekilde uzaklaştırılması ve yerine temiz hava sirkülasyonun sağlanması için de havalandırma sistemleri kullanılmaktadır. Ortamda mevcut olan ya da olabilecek hava kirleticilerin cinsine, yoğunluğuna ve mekanın büyüklüğüne göre profesyonel havalandırma sistemleri arasından en uygun seçim yapılarak kurulumu gerçekleştirilir.

Ataşehir sebze meyve hali havalandırma sistemi

Ataşehir sebze, meyve halinin havalandirma sistemleri Proje ve imalat için bize ulaşın. Randevu alın, istediğiniz gün ve saatte biz sizi arayalım.